Nouvel Maltepe Yalı En Yakın Çilingir

Nouvel Maltepe En Yakın Çilingir

Nouvel Maltepe Maltepe Yalı En Yakın Çilingir Şehit Turan Emeksiz Sokak’a hizmet vermektedir. Nouvel Maltepe Ağaoğlu Omak İnşaat tarafından İstanbul Maltepe’de geliştirilen kentsel dönüşüm projesinde 163 adet daire bulunmaktadır.

İnşaat sektöründe üç nesildir devam eden AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT güçlü birimleri ve alt yapısı ile yenilikçi ve kusursuz projelerle imza atmaya devam ediyor. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen şirket, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğin yaşam alanlarını inşaa ediyor. Uzman yönetici kadrosu, titiz mimarları, konusunda yetkin mühendisleriyle çağımızın ileri teknolojosinden yararlanarak çalışan AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam mekanları yapan bir inşaat şirketidir. AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT, yaşamların başladığı Meşelipark Apartments, Meşelipark Apart ve Meşelipark Gold, Meşelipark Life, Dream Houses ve Dream Trio’yu hizmetinize sunmuştur. Ayrıca Ethem Efendi, Maltepe, Ümraniye, Çubuklu, Beykoz, Küplüce ve Ataşehirde’de yeni projeleriyle sizlerle buluşmaya devam edecektir.

Maltepe Çilingir Servisi Çilingirler ve Anahtarcılar Odasına Kayıtlı Usta Personeli ile Haftanın 7 günü 24 saat Açık Çilingir, Hafta sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Çilingir Servisleri ile sizlere hizmet vermektedir. Nouvel Maltepe Maltepe Yalı En Yakın Çilingir hizmeti almak için bizi arayın.

Çilingir Hizmetlerimiz

  • Maltepe Kapı Açma
  • Maltepe Kilit Değişimi
  • Maltepe Çelik Kapı Tamiri
  • Maltepe Oto Çilingir
  • Maltepe Kasa Çilingir
  • Maltepe Yangın Kapısı Emniyet Kilidi
  • Maltepe Kapı Hidroliği Tamiri
  • Maltepe Kale Yetkili Servisi
  • Maltepe Kale Alarm
  • Maltepe Bina Kapısı Tamiri

Çilingir Fiyatları (08:00 – 21:00 Gündüz Tarifesi)

HizmetÇilingir Ücreti
Çekili Kapı Açma70 TL – 90 TL
Kilit Değiştirme70 TL + Malzeme Ücreti
Oto Çilingir100 TL – 200 TL
Yangın Kapısı Emniyet Kilidi150 TL x Adet
Kasa Açma Ücreti100 TL
Kapı Hidroliği Tamiri100 TL + Malzeme Ücreti
Bina Kapısı Tamiri100 TL + Malzeme Ücreti
Maltepe Çilingir Fiyatları

Çilingir Fiyatları (21:00 – 08:00 Gece Tarifesi)

HizmetÇilingir Ücreti
Çekili Kapı Açma90 TL – 120 TL
Kilit Değiştirme70 TL + Malzeme Ücreti
Oto Çilingir100 TL – 200 TL
Yangın Kapısı Emniyet Kilidi150 TL x Adet
Kasa Açma Ücreti100 TL
Kapı Hidroliği Tamiri100 TL + Malzeme Ücreti
Bina Kapısı Tamiri100 TL + Malzeme Ücreti
Maltepe Çilingir Fiyatları

Merak Edilen Sorular

Çilingir kaç tl’ye kapı açar ?

Çilingir kaç tl’ye kapı açar sorusunun cevabı değişkendir. Çilingir sizden servis ücreti ve malzeme ücreti talep eder. Çilingir servis ücreti gündüz 70 TL, Gece 90 TL’den başlar. Kapınız kart koruyucu yoksa zarar verilmeden açılır ve malzeme ücreti istenmez. Eğer kapınız kilitli ise veya hırsız emniyetli ise mecburen kilidiniz ve varsa kapı rozetiniz kırılır ve yenisi takılır. Kapı kilitleri 70 TL’den başlar, istediğiniz güvenlikli modellere göre fiyatlar değişir.

Çilingir kaç dakikada gelir ?

Kapıda kaldığınızda en kısa sürede evinize girmek istediğinizi biliyoruz. Bunun için Maltepe Çilingir Servisi size kaliteli hizmet verebilmek için 7/24 İstanbul’un 8 ayrı noktasında ki 20 mobil çilingir size hizmet vermek için nöbet tutuyor. Bizi aradığınızda ortalama 15 – 20 Dakika içerisinde çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlı ustanız kapınıza gelir.

Çilingir denince akla ne gelir?

Gecenin yarısında kapıda kaldığınızda gönül rahatlığıyla kimi yardıma çağırabilirim dediğinizde aklınıza gelebilecek ilk kişi çilingir olacaktır. Çilingir haftasonu, bayram tatili farketmeksizin, kapınıza ve kilidinize zarar vermeden kapınızı açar ve sizi evinize kavuşturur.

Çilingir kapıyı bozar mı?

Her kapı mutlaka bir şekilde açılır. Önemli olan kapıyı bozmadan açabilmektir. Çilingir kapıyı bozmadan açmak için eğitim alırlar. Yaptıkları işlem sonrası en az 1 yıl işçilik garantisi verirler. Ancak uyarmamız gerekiyor. Kapınızın bozulmamasını veya olası bir sorunda muhattap bulmak istiyorsanız piyasada ki merdiven altı çalışan kişilere dikkat edin. Aradığınız çilingire anahtarcılar odasına kaydının olup olmadığını sorun, kapınıza müdahale etmeden önce kimliğini göstermesini rica edin.

Maymuncuk anahtarı nasıl kullanılır?

Maymuncuk anahtarı kilidinizin bilyelerini devre dışı bırakarak anahtarınızın yerini alır ve kapının açılmasını sağlar. Ancak maymuncuk anahtarının çilingirler odasına kaydı olmayan bir kişi tarafından bulundurulmasının bile suç olduğunu hatırlatmak isteriz. Polisin emniyeti sağlama için kullandığı silahın ruhsatı olmayan bir kişi tarafından taşınmasının dahi suç olduğu gibi, çilingirlerin kapı açmak için kullandığı maymuncuk anahtarı hırsızlık amacıyla kullanılabileceği için bulundurulması suçtur.

Kredi kartıyla çelik kapı nasıl açılır?

Filmlerde sıkça gördüğümüz kredi kartıyla, tokayla tek harekette kapının açılma sahnesi çok havalı gözüküyor değil mi? 🙂 Çok sayıda servis hizmetimizde karşılaştığımız gerçek hayatta ki olay şöyle gerçekleşiyor. Kapıda kalan grupta bir kişinin “Kenara çekilin ben kredi kartıyla açarım kapıyı.” sözüyle macera başlıyor. Kenara çekilen grubun içinden kapıya yaklaşan kişi 15 dakika süren katırt kuturt seslerinin ardından kırılmış kredi kartına baktıktan sonra “Öyle kenarda durmayın. Biriniz çilingiri arayın.” diyerek kenara çekilip çilingiri beklemeye başlıyor. Sonuç kaybedilmiş 15 dakika ve bir adet kırık kredi kartı. 🙂

Kapıyı açmaya çalışan kişi gelen çilingirin 1 dakikada kapıyı açışını dikkatli gözlerle seyrettikten sonra gelen çilingire yaklaşıp hep aynı soruyu soruyor… Kredi kartıyla çelik kapı nasıl açılır ? / Pet şişeyle kapı nasıl açılır ? / Kapıyı 1 dakikada nasıl açtınız ?

Cevap: İşin sırrı kredi kartı veya pet şişe de değil. Teorik olarak Kapınızla kasanız arasını tutan kapı dilini araya girebilecek incelikte bir cisimle iterek şansınız varsa kapıyı açabilirsiniz. İşin sırrı dilin nerede olduğunu bilmek, kapı karşılığını geçebilmek, kapıya zarar vermeden açabilmek. Çilingir yüzlerce kapıyı açtığı için hangi kapının kilidinin nerede olduğunu, kilide ve kapıya zarar vermeden kapıyı nasıl açabileceğini öğrendiği için ustadır.

Halı yıkamayı herkes bilir. Ama daha pratik olduğu için halı yıkama firmasına vermeyi tercih edersiniz. Kapı açmanın en pratik yolu da size en yakın çilingiri çağırmanızdır.

Çilingir ne kadar kazanır?

Çilingir açtığı kapıdan 70 TL – 90 TL servis ücreti kazanır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir