Fiyat Tarifesi ve Çilingir Fiyatları

2019 Güncel Çilingir Fiyatları

En Yakın Çilingir Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına Kayıtlı bir işletme olarak çilingir servis ücretlerini müşterileriyle paylaşmaktadır. En Yakın Çilingir’i çağırdığınızda kapıda süpriz çilingir ücreti ile karşılaşmazsınız.

İşinizden yorgun argın evinize geldiğinizde anahtarınızı kaybettiğinizi fark etmeniz kadar can sıkıcı bir durum olamaz. Hele bu durum yakınlarınızdan destek alamayacağınız gece saatlerinde yaşandıysa işiniz daha da zorlaşır. Bu gibi zamanlarda güvenebileceğiniz bir çilingirden uygun fiyatlı servis hizmeti almak istersiniz.

09:00 / 21:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 21:00 / 09:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın ! 50 ₺ veya 90 ₺ Arasıdır. Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın ! 70 ₺ veya 150 ₺ Arasıdır.
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme
Kasa açma 80 ₺ Kasa açma 350 ₺

 

En Yakın Çilingir İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir Çilingir, Beykoz Çilingir, Çekmeköy Çilingir, Kadıköy Çilingir, Maltepe Çilingir, Kartal Çilingir, Pendik Çilingir, Sancaktepe Çilingir, Sultanbeyli Çilingir, Şile Çilingir, Tuzla Çilingir, Ümraniye Çilingir ve Üsküdar Çilingir Bölgelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmet vermektedir.

 

çilingir fiyatları

Çilingir Fiyatlarımız
Özel Günler Ve Saat Kapıya Göre Değişmektedir.
Lüften Bilgi Alın !
Tıkla Arasın 0532 443 86 48

En Yakın Çilingir Anahtarcılar ve Çilingirler Odası
Üyedir